RSS
piątek, 01 października 2010

Co za makabryczne wydarzenie! 23-letni kierowca opla miał wypadek na wiadukcie w Katowicach. Nic mu się nie stało. Gdy zabezpieczał swój rozbity samochód na lawecie, z impetem wjechał w niego inny samochód. Siła uderzenia była tak duża, że 23-latek spadł z 9-metrowego wiaduktu! Zginął.

Ź

Tagi: Pech
14:30, sieniesie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 28 września 2010

Dziennikarz "Faktu" wsiadł wczoraj do autokaru wysłanego ze Złocieńca do Berlina, wiozącego rodziny ofiar niedzielnej katastrofy. Podał się za członka rodziny jednej z ofiar - informuje "Gazeta Wyborcza". Tak twierdzi bliski jednej z rodzin ofiar katastrofy. To "koszmar, jaki przerasta ludzkie wyobrażenie" - napisał mężczyzna w liście wysłanym do polskich agend rządowych. Dziennikarz "Faktu" wsiadł wczoraj do autokaru wysłanego ze Złocieńca do Berlina, wiozącego rodziny ofiar niedzielnej katastrofy. Podał się za członka rodziny jednej z ofiar - informuje "Gazeta Wyborcza". Tak twierdzi bliski jednej z rodzin ofiar katastrofy. To "koszmar, jaki przerasta ludzkie wyobrażenie" - napisał mężczyzna w liście wysłanym do polskich agend rządowych.

Ź

20:26, sieniesie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 23 września 2010

W meksykańskim stanie Veracruz trwają łowy na setki krokodyli, które uciekły z farmy hodowlanej "El Colibri" podczas niedawnego huraganu Karl i powodzi, która pozbawiła dachu nad głową 40 000 ludzi.

Źródło

zawsze może być gorzej

22:55, sieniesie
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 19 września 2010

Nim zaczęła się walka, doszło do skandalu. Hymn amerykański wykonywał polski piosenkarz. Niestety od początku mylił słowa, w końcu się zaciął... I już nie dokończył. Wielki wstyd! Polski hymn odegrano z taśmy.

Źródło

13:41, sieniesie
Link Dodaj komentarz »
piątek, 17 września 2010

Wolność odzyskało dwóch Amerykanów ze stanu Missisipi, którzy odsiedzieli w więzieniu trzy dziesięciolecia, omyłkowo skazani za okrutny gwałt i zabójstwo. Ich niewinność wykazało badanie materiału genetycznego.
Trzeci mężczyzna, skazany za te same przestępstwa, popełnione w 1979 roku, zmarł w więzieniu w 2002 roku. Także o jego uniewinnienie - w tym wypadku pośmiertne - wniosła organizacja Innocence Project.

Badanie DNA przeprowadzone współczesnymi metodami pozwoliło także zidentyfikować faktycznego gwałciciela. Okazał się nim mężczyzna odsiadujący karę dożywotniego więzienia za inny gwałt, popełniony w 1981 roku.

Źródło

07:38, sieniesie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 14 września 2010

Politycy, samorządowcy, biznesmeni znaleźli się na celowniku pewnego pracownika zakładu hydraulicznego z Krakowa. Wysyłał im sfabrykowane zdjęcia porno z ich udziałem i żądał 20 tysięcy okupu.

Źródło

sobota, 11 września 2010

Policjanci zatrzymali w Radziejowie w woj. kujawsko- pomorskim pijanego kierowcę. Mężczyzna tłumaczył się, że przyjechał na terapię odwykową. Stracił prawo jazdy i trafił do aresztu.

Źródło

Tagi: alkohol
11:26, sieniesie
Link Dodaj komentarz »

Kiedy policjanci zauważyli jadącą w ich kierunku toyotę z pasażerem na przednim siedzeniu, ale bez kierowcy, postanowili zatrzymać auto. Jak się okazało, za kierownicą siedziała 12-letnia dziewczynka, a pasażerem był jej ojciec. Mężczyzna był pijany.


[...]


Ojciec oświadczył, że właśnie uczy córkę jeździć. Dodał, że woli szkolić ją sam a niżeli miała by to robić jakaś " nauka jazdy".

Źródło

11:14, sieniesie
Link Dodaj komentarz »

44-letni Gary Higgs zamordował swoją partnerkę Joanne Kitchen po tym, jak kobieta krzyknęła do niego podczas seksu "Chris, mocniej!"

Źródło

Tagi: sex
11:10, sieniesie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 09 września 2010

Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że zabezpieczono 90 dysków twardych, ponad 150 TB przestrzeń dyskowej, komputery i serwer będące wyposażeniem Politechniki Śląskiej. Sprzęt służył jako backup dla europejskich warezów, a akcja policji ma związek z podobnymi działaniami w pozostałych krajach Unii.

Źródło

56-letni strażak i jego 35-letni znajomy postanowili trochę zarobić na czarno. Długo nie myśląc, udali się na stację benzynową, gdzie mieli zrobić skok. Młodszy został na czatach a starszy wtargnął do lokalu i próbował sterroryzować ekspedientkę... wymierzonym w nią palcem! - Dawaj pieniądze, bo cię zaje...! - krzyczał i wymachiwał dłonią przed twarzą zdezorientowanej sprzedawczyni. Ta stała jak wryta.

Jakby tego było mało, okazało się, że 35-letni zwiadowca jest niewidomy! Napad się nie udał, bo na stacji pojawili się klienci, którzy spłoszyli inteligentnych inaczej opryszków.

Sam pościg też nie trwał zbyt długo, bo niewidomy zgubił się podczas ucieczki.

Źródło

niedziela, 29 sierpnia 2010

15-latek najpierw obnażył się przed 79-letnia kobietą, a następnie próbował ją zgwałcić. Kobieta zaczęła się bronić i wzywać pomocy. Młodego napastnika spłoszył mężczyzna, który usłyszał wołanie o pomoc ofiary.

Źródło

Tagi: gwałt
14:46, sieniesie
Link Dodaj komentarz »

Mieszkający w Niemczech 35-letni Polak żył przez ostatnie kilka lat z kulą w potylicy. Nie zdawał sobie nawet sprawy, że kiedykolwiek został postrzelony, gdyż w chwili wypadku był bardzo pijany - poinformowała policja w Bochum, na zachodzie Niemiec.

Źródło

Tagi: alkohol Polak
13:06, sieniesie
Link Dodaj komentarz »
środa, 25 sierpnia 2010

Niemiecka prokuratura poinformowała o wszczęciu śledztwa w sprawie ogromnej swastyki wyciętej w polu kukurydzy i widocznej tylko z powietrza.
Swastykę, która tak jak wszystkie nazistowskie symbole jest w Niemczech zakazana, w niedzielę dostrzegł pilot lecący z pobliskiego lotniska - podała policja w Assling w Bawarii. Za używanie i rozpowszechnianie symboli nazistowskich grożą trzy lata więzienia.

Władze obawiają się, że nie jest to jedynie chuligański wybryk, a precyzja, z jaką wycięto swastykę, wskazuje na autorstwo "prawicowych ekstremistów" - odnotowują niemieckie media.

Źródło

Tagi: swastyka
00:11, sieniesie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 24 sierpnia 2010

Policjanci dostali dzisiaj zgłoszenie, że na skwerku w jednym z wrocławskich parków grupka mężczyzn pije alkohol.
Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce okazało się, że nikogo tam nie ma.

Źródło

Kolejny sukces polcji.

Tagi: Policja
22:03, sieniesie
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 11
Tagi